Doprava a platba

Termín odeslání a doručení zboží


Zboží odesíláme do 2 až 3  pracovních dnů
, pokud je zboží označeno skladem u vybrané varianty produktu. V případě bezhotovostní úhrady zboží, expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet. Obecné ustanovení doručování: Prodávající dodá kupujícímu zboží kompletní, nejpozději do 10 dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání. Termín doručení zboží: Obyčejný balík - 1 až 3 dny ode dne odeslání /ne od objednání/ a balík DR nebo NP - 24 hodin ode dne odeslání /ne od objednání/.

Zboží Vám doručíme prostřednicvím České pošty. Poštovné od 55,-Kč.

Můžete zvolit dobírku nebo platbu předem.

 

Platba bankovním převodem na účet 35-8035060237/0100

Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky /bez LTN/.

Pokud budete platit převodem, budete vyzváni  k platbě až tehdy, kdy bude objednané zboží připravené k expedici. V případě, že některé zboží z Vaší objednávky nebude k dispozici, může být finální částka nižší a objeví se Vám ve stavu objednávky. Po domluvě se buď odešle nebo si můžete doobjednat náhradní zboží. Ihned po obdržení Vámi uhrazené částky na náš účet zboží vyexpedujeme a budete o tom informováni.

U obyčejného balíku OB účtujeme expediční náklady  55,-Kč.

Při nákupu nad 1990,-Kč (včetně DPH) u obyčejného balíku OB je doprava zdarma!

U obyčejného balíku je zásilka doručena na vaši adresu zhruba do 2 až 5 dní ode dne odeslání. (Den odeslání oznamujeme mailem uvedeným ve vaší objednávce). Musíte být přítomni na uvedené adrese v době dodání nebo si následně balík vyzvedněte  na poště.

U  balíku na poštu NP a balíku do ruky  DR účtujeme expediční náklady  99,-Kč. 

Při nákupu nad 1990,-Kč (včetně DPH) u balíku na poštu NP a balíku DR účtujeme expediční náklady  69,-Kč.

U balíku na poštu  NP  je dodání do 24 až 48 hodin od odeslání /ne od objednání/ a zásilka je  uložena na vaší poště. Je nutno si zvolit buď číslo mobilu nebo mail, kam pošta písemně oznámí, že je balík připravený k  vyzvednutí.(Den odeslání oznamujeme mailem uvedeným ve vaší objednávce). Balík je možno sledovat na internetu (Sledování zásilek u české pošty).

U balíku do ruky  DR je zásilka doručena na vaši adresu do 24 až 48 hodin od odeslání /ne od objednání/. (Den odeslání oznamujeme mailem uvedeným ve vaší objednávce). Musíte být přítomni na uvedené adrese v době dodání nebo si následně balík vyzvedněte  na poště. Balík je možno sledovat na internetu (Sledování zásilek u české pošty).

Dobírka

Peníze za zboží se platí při převzetí zásilky poštovnímu doručovateli nebo na poště.

U obyčejného balíku OB účtujeme expediční náklady 89,-Kč.

Při nákupu nad 1990,-Kč (včetně DPH) u obyčejného balíku OB účtujeme expediční náklady 69,-Kč včetně dobírky.

U obyčejného balíku na dobírku je zásilka doručena na vaši adresu od 2 až 5 dní ode dne odeslání. (Den odeslání oznamujeme mailem uvedeným ve vaší objednávce). V době doručování zásilky musíte být přítomni na uvedené adrese nebo si zajistit její převzetí. Pokud nebudete zastiženi, následně si balík vyzvedněte na vaší poště.

U balíku na poštu NP a balíku do ruky DR účtujeme expediční náklady 125,-Kč včetně dobírky.

Při nákupu nad 1990,-Kč (včetně DPH) u balíku na poštu NP a DR účtujeme expediční náklady 89,-Kč včetně dobírky.

U balíku na poštu NP je dodání do 24 až 48 hodin od odeslání/ne od objednání/ a zásilka je uložena na vaší poště. Je nutno si zvolit buď číslo mobilu nebo mail, kam pošta písemně oznámí, že je balík připravený k vyzvednutí. Balík je možno sledovat na internetu /Sledování zásilek u české pošty).